Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Травень » 21

16-18 травня 2019 року команда вихованців гуртка «Пішохідний туризм»   КЗ «Студенокського ліцею» Оскільської сільської ради   взяла участь у обласних змаганнях з пішохідного , велосипедного туризму та спортивного орієнтування серед учнівської молоді Харківщини, які проводила КЗ «Харківська обласна станція юних туристів».
Впевнено виступила команда старшої вікової групи у змаганнях з пішохідного туризму , виборовши  друге  місце.
Також третє місце посіли Цапок К. та  Денисов Р. в змаганнях зі спортивного орієнтування з виду «Естафета .

... Читати далі »

Переглядів: 81 | Додав: zosh | Дата: 21.05.2019 | Коментарі (0)

12 травня 2019 року учні КЗ « Студенокський ліцей» Оскільської сільської ради (тренер Цапок Р.О.) взяли участь в особистих  відкритих  змаганнях зі скелелазіння серед учнівської молоді пам'яті солдата та альпініста К.Варжеїнова. Змагання проходили на сучасному скеледромі  м. Чугуїв. Наші спортсмени змагались зі скелелазами м.Чугуєва, Чугуївського району,  м.Харкова (клуби "Вертикаль" та "Формат"). На старти змагань вийшли 90 учасників, які змагались у чотирьох вікових групах.  Наші діти здобули такі нагороди :  ЦАПОК КАМІЛА  ІІІ-місце; ТЕЛІУС ЄГОР ІІІ-місце; СОКОЛОВА СВІТЛАНА І-місце; БОБРИЦЬКИЙ МАКСИМ І- місце.  Усі переможці були нагороджені пам'ятними медалями та призами, а усі учасники отримали дипломи та солодощ ... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: zosh | Дата: 21.05.2019 | Коментарі (0)